Raxi - pultové stojany, Strana 2

Pultové stojany se vyznačují tím, že horní řada lahví je v nakloněné poloze. Důvodem je zvýraznění této řady lahví tak, aby byli maximálně viditelné viněty. Horní řada je zakončena ocelovou lištou s čelní plochou o výšce 4 cm. Na liště je dostatečný prostor pro popis informací o nabízeném víně.

Lišta je také vhodná pro umístění cenovek, nebo pro REKLAMNÍ POTISK. Nejmenší stojany v této kategorii jsou jednořadé a mají kapacitu 2, 3, 4, 5 a 6 lahví. Jsou snadno přemístitelné a dají vyniknout lahvím na prodejních pultech. Malé stojánky umístěné na stolech ukážou hostům, jakou péči vínům věnujete. Tyto stojany slouží jako ideální marketingový nástroj pro speciální nabídky a zavádění novinek. Mohou být také trvalou součástí Vašeho domova, když chcete pěstovat vyšší kulturu stolování, spojenou s požitkem servírování vína.

Firemní zákazníci si často nechávají natisknout svoje logo či slogan na horní lištu a budují vztah zákazníka se svojí značkou vinařství. Nevyhovuje-li Vám žádná ze standardních velikostí těchto stojanů, vyrobíme Vám rozměry na zakázku. V takovém případě kontaktujte prosím naše technické oddělení info@raxi.cz

 
   
 • 343 3 stojan na vino pultovy s kapacitou 6 lahvi Kód: V80_WPUL006-BT-KAR
  Stojan na víno pultový RAXI s kapacitou 6 lahví
  Skladem (> 2 ks)
  Nízký stojánek dobře využijete pro prezentace vína. Popište nabízené víno přímo na čelní lištu stojanu, nebo přidejte infromaci o jeho ceně. Stojánky se hodí na prodejní pulty, blízko pokladen, nebo na prostřené stoly.

  839 Kč / ks
     
  Záruka: 3 roky

Stránka 2 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.