Přečtěte si o RAXI

BEZPEČNÉ ULOŽENÍ VÍNA

Hloubka stojanů Raxi je větší, než je u podobných typů stojanů obvyklé, a to 300 mm. Tento rozměr zajistí bezpečné uložení vína ve stojanu a zamezí riziku rozbití lahve. Zmíněná hloubka je standardní pro všechny typy Raxi stojanů.

VYSOKÁ KAPACITA ULOŽENÝCH LAHVÍ

Víme, že prostor bývá často problém, a mysleli jsme na to. V našich stojanech proto uskladníte až 110 lahví na ploše jednoho metru. Prostorová úspornost stojanů Raxi je vlastností, kterou oceníte zejména, pokud potřebujete uložit větší množství lahví. Ideální pro uskladnění i prezentace vaší sbírky.

VARIABILITA STOJANŮ RAXI

Díky stojanům Raxi vás počty nemusejí trápit. Je jedno, jestli potřebujete uložit čtyři lahve nebo třeba tisíc. V naší široké nabídce naleznete stojany pro jakýkoliv počet lahví, od malých stojánků pro pár lahví až po velkokapacitní úložné prostory. Stojany Raxi jsou navrženy tak, že je můžete kombinovat a rozšiřovat podle svých představ. A stále budou vypadat skvěle.

VÍNO, KRÁSA A STYL PATŘÍ K SOBĚ

Stojany na víno RAXI mají minimalistický design podřízený praktičnosti. Přímé horizontální a vertikální linie dávají vzhledu stojanů pravidelný rytmus. Toto rytmické střídání zvláště vynikne ve větších sestavách. Pocit luxusu a jisté vyjímečnosti stojanů RAXI vychází z perfektně odvedené řemeslné práce a precizního zpracování kvalitních přírodních materiálů