Raxi - klasické stojany na víno

Klasické provedení stojanů RAXI má čisté kubické tvary, čtverce a obdélníky. Velikost buňky pro uložení jedné lahve je 9,5 x 9,5 cm a je promyšlena tak, aby se do ní vešlo 90% používaných velikostí lahví. Hloubka jejich uložení je 30 cm, aby co nejméně vyčnívali z čelní strany systému. Láhve jsou položené bezpečně na dřevěné hranoly ve vodorovné poloze a vzájemně se nedotýkají.
Na zakázku lze v tomto systému vyrábíme téměř libovolně široký a vysoký úložný systém s různými tvarovými variacemi. Představte si například, že byste si doma rádi vybudovali svoji vlastní vinotéku. Máte k dispozici třeba menší místnost, sklepní kóji, nebo místo pod schodištěm. Možná jste doposud Váhali učinit takový krok, protože jste nechtěli ztrácet čas s vymýšlením úložného systému. Stojany RAXI vyřeší tento problém snadno a efektivně.

Z nabídky standardních stojanů si vyberte velikosti, které vám do prostoru pasují, nebo si nechte vyrobit stojany na míru s využitím konfigurátoru. Stojany tak mohou stát kolem všech stěn Vašeho vlastního archívu vín, zaplnit niku ve zdivu, nebo nevyužitý prostor pod schodištěm.

 

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem