Domácí vinotéka na jednom čtverečním metru – stojan na víno WD 480

Přesně 1,164 m2 podlahové plochy potřebuje pro pohodlné uložení 480 lahví na víno. Takové úložné možnosti nabízí náš model stojanu WD 480 . Tento robustní stojan na víno sestává ze tří částí – vespod je to svařovaný ocelový rám, na kterém je uložena sestava systému RAXI na 460 lahví. Vrchol stojanu dotváří dvě prezentační řady na 40 lahví vína. Celá sestava je uložena na svařovaném ocelovém rámu s výškově stavitelnými nožkami.

Stojan na víno pro 480 laví od výrobce RAXI.jpg (1)

Každá láhev, jak je pro RAXI typické, je uložena zcela samostatně. To umožňuje zcela bezpečnou a pohodlnou manipulaci s jakoukoli lahví, kterou zrovna potřebujete. Oboustranné provedení vytváří samostatný ostrov a umožňuje okamžitý přístup ke všem úložným buňkám z obou stran.

Stojan na víno z masivního dřeva a oceli pro 480 laví od výrobce RAX

Ve dvou svrchních řadách jsou lahve umístěny v mírném sklonu. Tyto horní řady lahví se používají pro prezentaci. Viněty lahví jsou dobře viditelné a čitelné. Opěrná lišta prezentační řady zároveň slouží pro popis informací o uložených lahvích. K tomuto účelu se dodře hodí křídový popisovač.

Lahve vína uložené ve velkém stojanu RAXI s prezentační řadou

Stojan nabízí velkou úložnou kapacitu na malém prostoru. Jelikož je pevný a má vlastní podstavec, může stát samostatně jako ostrovní prvek ve Vaší vinotéce. Kapacitu vinotéky můžete naplno využít obestavěním všech stěn zakázkovými stojany pomocí našeho konfigurátoru.

Hmotnost kompletního stojanu, včetně svařovaného podstavce, je 115 kg. Při jeho šířce, 60 cm bez uložených lahví, jej snadno pronesete všemi šířkami dveřních otvorů.

Shrnutí hlavních výhod domácí vinotéky WD 480

  • úložný prostor pro 480 lahví vína
  • vinotéka zabírá pouze 1,164 m2 podlahové plochy
  • každá láhev má svoje vlastní samostatné místo
  • bezpečná a pohodlná manipulace s lahvemi
  • přístup k lahvím u obou stran stojanu
  • svrchní prezentační řady lahví s plochou pro popis
  • robustní konstrukce z ocele a masivního dřeva
  • stojan může stát samostatně bez opor a kotvení